2. VIDEO seminář AMeS I. ročník

ZIMA - ELEMENT VODY, Ledviny, močový měchýř, kosti, klouby, vlasy, hormony

MUDr. Michaela Šimková

Série 18 videí - 2750 Kč

Ledviny jako naše životní rezerva a tajná skříňka z hlediska východní medicíny. Fyziologie ledvin a močového měchýře prakticky, vliv výživy a bylin na podporu ledvin. Záněty močového měchýře a ledvin. Výživa kostí a kloubů. Patologické stavy jako bolesti kloubů, osteoporoza, arthrosa, revmatoidní arthritida. Problematika nadledvin a štítné žlázy. Vlasy, péče pomocí stravy a bylin, problematika padání vlasů.

V zimě jsou především zatíženy ledviny a močový měchýř. Proto se budeme v zimním dvojbloku přednášek těmto systémům věnovat. Seznámíme vás s tím, jak oba orgány fungují v našem těle, odhalíme spoustu zajímavostí.

Zjistíme, že jsou vzájemně propojené a přidáme i psychosomatický pohled. Projdeme spolu onemocnění, která se jich týkají a taktéž možnosti prevence a léčby bylinami a stravou. 

Probereme témata: Ledviny a jejich esence, močový měchýř, záněty ledvin, bolesti zad, osteoporoza, osteomalacie, arthrosa, arthritida, bolesti kloubů a otoky, padání vlasů.

Dotkneme se témat: hormonální systém a jeho rovnováha - menstruační cyklus, mužský a ženský hormonální systém, menopauza, andropauza, endometrioza. 

Poslechněte si, jak funguje vaše tělo v celostním pojetí a naučte se mu pomoci.

Kontakt: seminare@mudrmichaelasimkova.cz , tel. +420 731 690 154

Kontakt

MUDr. Michaela Šimková
U Černé věže 315/6
370 01 České Budějovice

+420 731 690 154

Obchod

logo Medicína souvislostí

Širokou škálu přírodních produktů si můžete nově zakoupit i v našem e‑shopu na adrese obchod.medicinasouvislosti.cz.